KONST / Litografier / Färglitografi 12455031
nr 1245 5031
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, "Solgatt". Signerad, daterad -82,37/220. Motivet: 31x40
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:49:04
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr